Jdi na obsah Jdi na menu
 


Vítám Vás na stránkách firmy Schneider. Zde se můžete seznámit s mými nástroji, aktuální nabídkou, historií i současností dílny která pro své zákazníky vyrábí kytary již více než 90 let.

Jan Schneider

grafika-logo-l.jpg

 

AKTUÁLNÍ  NABÍDKA

K dispozici je v současné době jeden mistrovský nástroj se smrkovou vrchní deskou. Cena - 60. 000 Kč. V ceně je pevné pouzdro od firmy Thomann.

9.jpg

Studentský model  je nyní možno vyzkoušet a zakoupit u našeho obchodního partnera HUDEBNÍ NÁSTROJE  HARFA.COM Koněvova 142/1603, Praha 3 - Žižkov (Pražačka)

Tel:  604 926 000,  222 580 137    http://www.harfa.com/

harfa.jpg

 

 

 

 

 

 

 

ARCHIV AKCÍ

 

PRAGUITARRA CLASSICA 2015

Ve dnech 26. - 28. března 2015 se v prostorách Gymnázia a Hudební školy hlavního města Prahy konal VI. ročník celostátní soutěže ve hře na klasickou kytaru pod záštitou p rof. Milana Zelenky “PRAGUITARRA CLASSICA 2015“. Byly to tři úžasné dny nabité hudbou a výkony soutěžících také patřičně ocenila nejen porota, ale i všichni přítomní. Firma Schneider věnovala do této soutěže kytaru kterou získal vítěz II. Kategorie Jeroným Staša ze ZUŠ Střezina, Hradec Králové.

1-praguitarra-classica-2015.jpg

Rostislav Coufal,  Jeroným Staša, Jan Schneider

 

Kytarová  soutěž  SAI

V pátek 31. 10. 2014 proběhlo finále kytarové soutěž SAI. V koncertní síni Atrium na Praze 3 představila pětice nejtalentovanějších kytaristů z Čech a Moravy  své umění hry na akustickou kytaru. Byl to druhý ročník soutěže, kterou vyhlásil Svaz autorů a interpretů ve spolupráci s festivalem Kytara napříč žánry. Hlavní cenu do soutěže věnoval mistr Jan Schneider starší.

http://www.stanislavbarek.cz/

 

 

ROZHOVOR  PRO  ČASIPIS  MUZIKUS

Dědictví Zavazuje - mistrovské kytary Schneider - Luby u Chebu

 

 

Copyright ©2015 Schneider - Handmade Guitars